21 marca przedszkolaki świętowały nie tylko nadejście wiosny, ale i obchodziły Dzień Kolorowej Skarpetki, czyli Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Dzieci przyszły w tym dniu w kolorowych skarpetkach nie do pary, pokazując, że różni nas tak niewiele od osób z Zespołem Downa, to tylko jeden dodatkowy, niepasujący chromosom – tak jak nasza niepasująca skarpetka. W grupach odbyły się pogadanki mające na celu przybliżenie problemu chorych na Zespół Downa. Dzieci wykonały także kolorowe skarpetki.


Zapraszamy do galerii:

Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Dzień Gofra
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15