Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat
Janusz Korczak

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. To dzień pełen niespodzianek, radości, uśmiechów i wielu niezapomnianych wrażeń. W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji, największą  z nich dla dzieci było spotkanie ze Strażakami z OSP w Bratkowicach, którzy zaprezentowali wyposażony wóz strażacki. Uśmiech na twarzach dzieci świadczy o tym, że dzień możemy zaliczyć do udanych!


Zapraszamy do galerii:

Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11