W dniu 8 czerwca przedszkolaki wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 1 w Bratkowicach, gdzie odbyło się przedstawienie teatralne w wykonaniu najmłodszych uczniów z kl. 0, którzy zaprezentowali inscenizację baśni pt. „Czerwony Kapturek”. Przez chwilę wszyscy przenieśliśmy się w krainę bajki, zaś odpowiednia dekoracja i stroje aktorów idealnie odzwierciedlały klimat przedstawionej bajki. Inscenizacja wzbudzała w widzach niesamowite emocje, ale nikt nie obawiał się o bezpieczeństwo Czerwonego Kapturka, ponieważ przedstawiana historia dobrze się zakończyła. Widzów zachwycił niezwykły talent i gra aktorska ich kolegów i koleżanek.

Serdeczne podziękowania składamy wychowawczyniom z klasy 0 za zaproszenie.


Zapraszamy do galerii:

Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek”
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8