Tabliczki z obrazkami drzew

10 października obchodzony jest na całym świecie Dzień Drzewa. Dobrze o tym wiedzą dzieci z Przedszkola w Bratkowicach, które – jak przystało na prawdziwych przyjaciół przyrody – uczciły to święto w sposób wyjątkowy. Przedszkolaki przypomniały sobie co zawdzięczamy drzewom, dlaczego są nam niezbędne do życia i jakie dary od nich otrzymujemy.  Następnie dzieci wyszły na spacer do pobliskiego lasu. Zakończeniem dnia było wykonanie sensorycznej pracy plastycznej z wykorzystaniem aromatycznych przypraw.


Zapraszamy do galerii:

Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Dzień Drzewa
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13