Grupa dzieci idąca sadzić drzewka

Akcja sadzenia drzew odbyła się w przedszkolu podczas zajęć o przyrodzie i ekologii w grupach V i VI. Dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat znaczenia drzew w życiu, ludzi i zwierząt. To właśnie drzewa żyją od początku świata obok nas. Podziwiamy je za piękno, za długowieczność, za smakowite owoce. Bez nich nie można sobie wyobrazić żadnego krajobrazu, bez nich nie istniałoby jedno z najpiękniejszych marzeń, marzenie o domku na drzewie.


Zapraszamy do galerii:

Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Sadzenie drzew
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10