Anna Trawka - źródło gazeta NowinyAnna Trawka – nauczyciel przedszkola im. Jana Pawła II laureatem akcji „Plebiscyt Edukacyjny 2023 r.”- zajęła I miejsce w powiecie i IV miejsce w województwie w kategorii Nauczyciel Przedszkola.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się dnia 24 stycznia 2024 r. w Sali kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Pani Anna Trawka posiada szeroki wachlarz umiejętności, co pozwala jej na kreatywną pracę z dziećmi, angażuje się we wszystkie działania przedszkola. Jako nauczyciel na pierwszym planie stawia nie tylko dobro dziecka, ale działa także w kierunku wszechstronnego rozwoju jego osobowości. Jest nauczycielem sumiennym, solidnym i rzetelnym. To wyróżnienie za całokształt pracy, jako wychowawca dzieci współpracuje z rodzicami, wprowadza innowacje i ciekawe pomysły w pracy z maluszkami, angażuje się w działalność lokalną włączając przy tym przedszkole w różne akcje.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Dyrektor Przedszkola
Krystyna Kubas


Dyplom z plebiscytu

Medal z plebiscytu